biz kimiz?

Ana Sayfa biz kimiz?


biz kimiz?
İpekMicroduct®, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 30.000m2 kapalı alana sahip kurulu üretim tesislerinde, telekominikasyon firmalarının gereksinimi olan Microduct fiber optik kablo koruma ürünleri ve altyapı işlerinde kullanılan telekomünikasyon ve enerji hatları için HDPE Boru üretimi yapan Türkiyenin en geniş ürün tedarik ağına sahip markasıdır.

İpekMicroduct®, bağlı olduğu marka grubu SALMAN PLASTİK firmasının otomotiv sanayisinden gelen plastik işleme tecrübesini sonraki yıllarda üstyapı elektrik tesisat boruları üretimi ve altyapı işlerinde kullanılan kablo koruma boru sistemleri üretimine aktarmıştır. 2017 yılında Türkiyenin en büyük operatörlerinden olan Turkcell iş birliğiyle Türkiyede ilk kez Microduct üretimini yapmış ve yabancı olmadığı bu ürün gruplarının üretimine kapsamlı bir şekilde giriş yapmıştır. Türkiye geneli Fiber Optik ağ genişletme ve geliştirme projelerini takiben İPEK Microduct markası ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Arap Yarımadası ve Afrika ülkelerine Sinyalizasyon ve Enerji kablolarını koruma ürünlerini tedarik etmeye başlamıştır..

İpekMicroduct®, kuruluşundan bu yana benimsediği "kaliteli üretim kaliteli ürün" felsefesinden yola çıkarak yer altından geçen ve hayatımızın büyük bölümüne etki eden görünmeyen bileşenlerin güvenliğinin gelecek nesiller için her şeyden önemli olduğunu düşünmektedir.BİZE ULAŞIN

Gümüşsuyu Caddesi Gümüşsuyu Sanayi Sitesi No: 48/14 34020 Zeytinburnu, İstanbul

info@ipekmicroduct.com

(+90) 212 565 50 55

© 2023 İPEKMİCRODUCT BİR SALMAN PLASTİK MARKASIDIR Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım Globalmedya